TommyTSW napisał(a):

Nie wiesz do czego piję czy tylko udajesz?
Nasza sytuacja na tyle się poprawiła że ogarnięto syf po Wanni jeśli chodzi o samą licencję, reszta to angaż ludzi takich jak Kuba, Królewski, kibice a sporo przed nami żeby wyjść na jakąś prostą
|
Dlatego napisałem Wisla istnieje. Teraz czas dorosnąć i zaczac sobie samemu radzic.