Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19431
Stary 04.02.2019, 12:46
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Nie wiesz do czego piję czy tylko udajesz?
Nasza sytuacja na tyle się poprawiła że ogarnięto syf po Wanni jeśli chodzi o samą licencję, reszta to angaż ludzi takich jak Kuba, Królewski, kibice a sporo przed nami żeby wyjść na jakąś prostą
Dlatego napisałem Wisla istnieje. Teraz czas dorosnąć i zaczac sobie samemu radzic.
Odpowiedz cytując