Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19430
Stary 04.02.2019, 12:39
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Nie wiesz do czego piję czy tylko udajesz?
Nasza sytuacja na tyle się poprawiła że ogarnięto syf po Wanni jeśli chodzi o samą licencję, reszta to angaż ludzi takich jak Kuba, Królewski, kibice a sporo przed nami żeby wyjść na jakąś prostą
A ta licencja się sama ogarnęła?
Nawet gdyby ktoś włożył 50 mln, to trzeba było pomocy z zewnątrz ludzi typu Leśny, bo jak napisał Stano - na początku stycznia w Wiśle było jak u Kononowicza - nie było niczego.
Ani licencji, ani osób reprezentujących klub, ani struktur, ani wiedzy kto jest właścicielem. Że o pieniądzach nie wspomnę.
Samo włożenie kasy by nic nie dało, trzeba było ogarnąć papiery i umocowania formalne. Wiedzieć z kim i jak rozmawiać.
Myślisz, że jakby to robiła jakaś inna kancelaria (nawet za free), to udałoby się jej dogadać z Bońkiem, żeby wpłynął na KL odnośnie licencji? Czy gdyby nie uderzenie Jadczaka w wiadome środowisko, otwarcie oczu u wielu i lepszy klimat do ratowania Wisły, dziś byłaby taka mobilizacja? Śmiem wątpić.

Może Stanowski lekko podkoloryzował niektóre rzeczy, ale pisanie, że tacy dziennikarze jak Stanowski czy Jadczak właściwie nic nie zrobili w tej sprawie, to tak jakby napisać, że Sarapata i Dukat to prawdziwi Wiślacy.
Odpowiedz cytując