Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19427
Stary 04.02.2019, 12:02
Cytat:
Tommy ty .......isz. Walka szla o zycie, sporo okolicznosci zlozylo sie tak, ze sie poprostu udalo, a Ty twierdzisz, ze gdzies w blizej nieokreslonej rzeczywistosci rownoleglej z innymi ludzmi, innymi okolicznosciami czy decyzjami to by tez moglo sie udac. Na takiej zasadzie mozna rozpatrywac kazde zdarzenie historyczne, nazywamy to gdybaniem.
No ale to pan Stanowski stwierdził w swoim artykule że gdyby nie pewne okoliczności, w tym śnieg w Zakopanem to by już Wisły nie byłoCzyż to nie jest tym samym gdybaniem?

Oczywiście dziękuję za angaż bo jednak miał, co nie znaczy że będą na wszystko przymykał oko.





zgadzam się w 100%
Odpowiedz cytując