Cytat:
|
Tommy ty .......isz. Walka szla o zycie, sporo okolicznosci zlozylo sie tak, ze sie poprostu udalo, a Ty twierdzisz, ze gdzies w blizej nieokreslonej rzeczywistosci rownoleglej z innymi ludzmi, innymi okolicznosciami czy decyzjami to by tez moglo sie udac. Na takiej zasadzie mozna rozpatrywac kazde zdarzenie historyczne, nazywamy to gdybaniem.
|
No ale to pan Stanowski stwierdził w swoim artykule że gdyby nie pewne okoliczności, w tym śnieg w Zakopanem to by już Wisły nie było

Czyż to nie jest tym samym gdybaniem?

Oczywiście dziękuję za angaż bo jednak miał, co nie znaczy że będą na wszystko przymykał oko.
zgadzam się w 100%