Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19426
Stary 04.02.2019, 11:53
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
ytat: aha to mam ich uważać za świętych zbawicieli Wisły bo inaczej popieram dukata z marzenką i mam się kierować pod cele Miśka?czy o co konkretnie chodzi?
Nie. Po prostu uważam że już historia dowiodła że skupiając swoją uwagę (w tym przypadku nienawiść), na niewłaściwych osobach umykają nam najważniejsze sprawy. Zaraz po materiale SzJ również uważałem że materiały zostały zmanipulowane, przekierowane, są sprzed dobrych kilku lat a zarówno Sarapata jak i DD nie chcą okraść Wisly. I myliłem się.
Zamiast skupić swoją uwagę na patrzeniu na ręce rządzącym dyskutowaliśmy o tematach zastępczych.

I tak, szczerze mówiąc przejrzałem Twoje ostatnie posty i nie znalazłem w nich linczu na Sarapacie i Dukacie, a na Stanowiskom i SzJ już tak. Nie twierdzę, że ich nie potępiasz (i zapewne jest dokładnie przeciwnie), ale uważam że energię włożona w jechanie po Stano i SzJ można spożytkować trochę lepiej
Odpowiedz cytując