Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19425
Stary 04.02.2019, 11:36
Tommy ty .......isz. Walka szla o zycie, sporo okolicznosci zlozylo sie tak, ze sie poprostu udalo, a Ty twierdzisz, ze gdzies w blizej nieokreslonej rzeczywistosci rownoleglej z innymi ludzmi, innymi okolicznosciami czy decyzjami to by tez moglo sie udac. Na takiej zasadzie mozna rozpatrywac kazde zdarzenie historyczne, nazywamy to gdybaniem.

Ciekawy przyklad, piloci na symulatorach cwicza sytuacje krtyczne, m.in na podstawie scenariuszy, ktore faktycznie mialy miejsce. Jest kilka takich historii, ktore skonczyly sie dobrze a nikt do tej pory nie jest w stanie tego powtorzyc... . Dlaczego bo jest czynnik ludzki tak jak I z Wisla, odpowiedni ludzie w odpowiednim czasie.

Dlatego miejmy na tyle jaj aby poprostu podziekowac.

Co do Jadczaka, tutaj moj odbior jest troche inny, on otworzyl puszke Pandory. Nie oszukujmy sie wykonywal swoja prace liczac na dobry material(to nie altruism). Natomiast wracajac do odpowiedniego czasu i miejsca, gdyby go nie opublikowal sytyacja mogla by sie rozwinac inaczej I moglo zabraknac czasu aby sie uratowac.
Natomiast ma ego wielkosci planet i parcie na szklo co jest ogromna przeszkoda w odbiorze jego osoby.
Odpowiedz cytując