|
Co do Stanowskiego - zrobił wystarczająco dużo, aby powiedzieć po prostu dzięki Krzychu.
Co do Jadczaka - tutaj nazywanie go zbawcą Wisły czy najważniejszym człowiekiem 2018 roku w Wiśle to trochę jakby komuś prąd odcięło. Kiedy szły dociekania dotyczące "gangu Olsena" zanim ta trójka takowym gangiem się okazała..... Jadczak wcale nie okazał sie "nieoceniony" (cyt. Stanowski) tak jak był przy sprawie z Meresińskim. Natomiast cały jego materiał nie przedstawiał wielu rzeczy, o których wiadomo dziś takich jak oficjalne stwierdzenie KS o wypływaniu kasy z klubu przy transferach - słynne zaginione 650 tys euro za różnego rodzaju prowizje, których część zgarnęła kosmetyczka i zagini9ona kasa z transferu Brleka (raty zawsze łatwiej poupychać kradnąc niż jednorazowo zajumać całe 2 mln euro)....O dochodach zarządu DD i MS było wiadomo po sprawozdaniu za 2017 rok - wówczas było to ponad 700 tys zł. Wszyscy mieli nadzieję, że biorąc pod uwagę stan finansowy klubu, zarząd ograniczy swoje zapędy względem klubu.....jak wiemy tak się nie stało. Natomiast kiedy wypłynęły kwoty za 2018 rok, i jeszcze dodatkowo w czasie gdy ani piłkarze ani sztab szkoleniowy ani Akademia, ani zwykli pracownicy klubu !!!! A Zarzad sobie kasę wypłacił......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|