|
jak ktoś popiera $winkę, (D)kuta$a i resztę to ma .....
ludzie wypłacali sobie cięzkie pieniadze a nie płacili nikomu oprócz swoim, kradli, kłamali i manipulowali ludźmi. Jak w Mafii albo w Sekcie.
dla mnie Stanowski to legijny s....el**n ale jakby nie on i jego wpisy, budowanie atmosfery zmiany i wspierania Leśnego to byśmy byli w IV lidze bez niczego.
$winka jest zapisana w histoirii jako najgorszy Prezes Klubu i prawie grabaż.
Do zoabczenia na R22.
Ludzie, wyjdźcie z sekty i zacznijcie myśleć.
|