Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19420
Stary 04.02.2019, 10:59
jak ktoś popiera $winkę, (D)kuta$a i resztę to ma .....

ludzie wypłacali sobie cięzkie pieniadze a nie płacili nikomu oprócz swoim, kradli, kłamali i manipulowali ludźmi. Jak w Mafii albo w Sekcie.
dla mnie Stanowski to legijny s....el**n ale jakby nie on i jego wpisy, budowanie atmosfery zmiany i wspierania Leśnego to byśmy byli w IV lidze bez niczego.

$winka jest zapisana w histoirii jako najgorszy Prezes Klubu i prawie grabaż.
Do zoabczenia na R22.

Ludzie, wyjdźcie z sekty i zacznijcie myśleć.
Odpowiedz cytując