|
@GBO o Jadczaku to skończ pisać, bo to jest żałosne. teraz trochę zaczął się wybielać a wcześniej co robił? lizał się po fiucie z ojcem Miłoszka, wydzwaniał do potencjalnych sponsorów, pisał rzeczy, które prawdą nie były. także zbastujcie trochę z robieniem świętego z niego. tyle ode mnie.
|