Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19416
Stary 04.02.2019, 10:45
Niesamowite jak zabetonowane potrafią być umysły ludzi. Po tych wszystkich wydarzeniach dalej uważać że SJ i Stanowski to ( tu podstawcie wszystkie przewijające się przez forum epitety ), które chciały upadku Wisły...

A kiedy ta narracja nie jest do obronienia, uderzyć w nuty własnych korzyści, obsesji i chęci zaistnienia kosztem Wisły.

Może by tak jeden z pięćdziesiątym zrobili rachunek sumienia i przeprosili za inwektywy rzucane pod adresem w/w osób na przestrzeni ostatnich miesięcy?

Najlepiej cytując swoją wypowiedz. Może wtedy dotrze?

Co do negatywnych tekstów o Wiśle na Weszło. Jakby ktoś zadał sobie trud przeczytania artykułów nie dotyczących Wisły to by zobaczył,że tam "drą łacha" z każdej drużyny po równo. Taka formuła portalu.
Odpowiedz cytując