|
Niesamowite jak zabetonowane potrafią być umysły ludzi. Po tych wszystkich wydarzeniach dalej uważać że SJ i Stanowski to ( tu podstawcie wszystkie przewijające się przez forum epitety ), które chciały upadku Wisły...
A kiedy ta narracja nie jest do obronienia, uderzyć w nuty własnych korzyści, obsesji i chęci zaistnienia kosztem Wisły.
Może by tak jeden z pięćdziesiątym zrobili rachunek sumienia i przeprosili za inwektywy rzucane pod adresem w/w osób na przestrzeni ostatnich miesięcy?
Najlepiej cytując swoją wypowiedz. Może wtedy dotrze?
Co do negatywnych tekstów o Wiśle na Weszło. Jakby ktoś zadał sobie trud przeczytania artykułów nie dotyczących Wisły to by zobaczył,że tam "drą łacha" z każdej drużyny po równo. Taka formuła portalu.
|