|
Jadczak jako dziennikarz śledczy miał pobudki proste wg. mnie - chęć pokazania się w mediach, większy rozgłos itd, medialnośc, fejm, spelendor, - on robił to dla kasy.
A Stanowski to wszystko ma...
Donecki napisał ze wielokrotnie źle pisano o Wiśle. I do końca tego nie rozumiem, co to znaczy źle? Wisła super grała, a oni pisali ze jestesmy chuja warci czy jak ?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 04.02.2019 o godz. 10:31.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|