Jeśli miałbym wyróżnić osobiscie Jadczaka to jego zasługa będzie, że przyczynil się (oby) do usunięcia w cień kumatych z klubu. Dukat pewnie też dłużej by ciągnął pieniądze z klubu gdyby nie material i tego można być pewnyn. Obstawiam ze prokuratura raczej by nie weszła do klubu początkiem styxznia , wszak jego materiał odbił się szerokim echem i też był pewna cegiełka . Od samego początku tak jak i Stanowski trwał również przy swoim stanowisku co do Vanny i Hartlinga.
Nie zachowywał się jak chorągiewka Bialonski czy Miga który w zależności skąd powieje wiatr to to odpisze, w tym bardziej brednie Pietrowskiego o akademiach i milionach. Na pewno to zresztą panowie czytacie bo wiedzę również czerpiecie stąd
Nie wiem jakie do końca pobudki miał Jadczak w tworzeniu tych materiałów, ale wiem jedno - ryzykowal bardzo dużo, dużo więcej niż mogl przynieść mu splendoru ten materiał.