Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19408
Stary 04.02.2019, 07:01
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
tak to jadczak i stanowski dali po 2 bańki potrzebne na teraz, nie dopuścili do rozpadu całego składu, nakręcili Kubę i Peszke, weźcie wytrzeźwiejcie bo te sępy będą kręcić aferę przy każdej okazji, chociażby za bluzgi na derbachczemu ci goście nie zabiorą się za inne kluby?
Jeśli kogoś powinieneś nazwać Sępem to Dukata, Sarapata i resztę kwity. Jeśli jeszcze tego się nie przekonałes to już nigdy nie przekonasz.
Rozkradziono nasz klub, nasze pieniądze z biletow, karnetow, ze składek.
Złodzieje. Po prostu złodzieje. Na inne określenie nie zasluguja i powinni mieć to wyryte na czole do końca życia.
Odpowiedz cytując