TommyTSW napisał(a):

tak to jadczak i stanowski dali po 2 bańki potrzebne na teraz, nie dopuścili do rozpadu całego składu, nakręcili Kubę i Peszke, weźcie wytrzeźwiejcie bo te sępy będą kręcić aferę przy każdej okazji, chociażby za bluzgi na derbach czemu ci goście nie zabiorą się za inne kluby?
|
Jeśli kogoś powinieneś nazwać Sępem to Dukata, Sarapata i resztę kwity. Jeśli jeszcze tego się nie przekonałes to już nigdy nie przekonasz.
Rozkradziono nasz klub, nasze pieniądze z biletow, karnetow, ze składek.
Złodzieje. Po prostu złodzieje. Na inne określenie nie zasluguja i powinni mieć to wyryte na czole do końca życia.