TommyTSW napisał(a):

|
tak to jadczak i stanowski dali po 2 bańki potrzebne na teraz, nie dopuścili do rozpadu całego składu, nakręcili Kubę i Peszke....
|
Jak się postarasz to nadal masz szansę zacząć używać swojego rozumu, musisz się tylko skupić i zacząć myśleć - pamiętaj że na to nigdy nie jest za późno
A teraz, przeczytaj swoją wypowiedź i zobacz jak bez sensu ona jest. Rozumiesz że tych 4 milionów by nie było gdyby nie pewien zbieg wydarzeń w którym Stanowski także miał swój udział ? Nie to nie jest nasz wybawca ale umożliwił on rozpoczęcie pewnego rodzaju cykl następujących po sobie przypadkowych spotkań / rozmów / decyzji dzięki którym mogło się wydarzyć wiele dalszych rzeczy. Każda z nich ma równie ważną wartość.
Naprawdę ludzie tak ciężko to zrozumieć że ktoś pisał o Wiśle źle bo wiedział jak to wygląda w środku ? Naprawdę nadal będziecie patrzeć jak zaślepione betony czekające na przelew od Vanna Ly ? Wiem że czasy mamy słabe i w narodzie jest sporo bezmyślności ale to akurat są bardzo oczywiste rzeczy i zarazem fakty ciężkie do obalenia.
Myślenie naprawdę nie boli.