Wyświetl pojedynczy post
Smuga85
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19407
Stary 04.02.2019, 01:54
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
tak to jadczak i stanowski dali po 2 bańki potrzebne na teraz, nie dopuścili do rozpadu całego składu, nakręcili Kubę i Peszke....
Jak się postarasz to nadal masz szansę zacząć używać swojego rozumu, musisz się tylko skupić i zacząć myśleć - pamiętaj że na to nigdy nie jest za późno

A teraz, przeczytaj swoją wypowiedź i zobacz jak bez sensu ona jest. Rozumiesz że tych 4 milionów by nie było gdyby nie pewien zbieg wydarzeń w którym Stanowski także miał swój udział ? Nie to nie jest nasz wybawca ale umożliwił on rozpoczęcie pewnego rodzaju cykl następujących po sobie przypadkowych spotkań / rozmów / decyzji dzięki którym mogło się wydarzyć wiele dalszych rzeczy. Każda z nich ma równie ważną wartość.

Naprawdę ludzie tak ciężko to zrozumieć że ktoś pisał o Wiśle źle bo wiedział jak to wygląda w środku ? Naprawdę nadal będziecie patrzeć jak zaślepione betony czekające na przelew od Vanna Ly ? Wiem że czasy mamy słabe i w narodzie jest sporo bezmyślności ale to akurat są bardzo oczywiste rzeczy i zarazem fakty ciężkie do obalenia.

Myślenie naprawdę nie boli.
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn

Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede

Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
Odpowiedz cytując