Wyświetl pojedynczy post
burki
Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19406
Stary 04.02.2019, 01:22
Jak czytam poplecznikow Miska ,Sarapaty i calej tej drapieznej bandy to mi sie chce zygac.Gdzie byli Mietta z TS i SKWK gdy Wisla byla rozkradana?.Gdzie byli gdy skazywano ja na smierc z Wanna Ly? Co wtedy robili ? Mietta podpisywal premie dla Sarapaty i Dukata broniac ich przed Jadczakiem i Stanowskim a SKWK wyslalo emisariuszy w krotkich spodenkach po 40 tys w keszu.To byly ich czyny na rzecz Wisly.A co robili Jadczak ze Stanowskim? Ci niby wrogowie Wisly wzywali wszystkich na ratunek klubowi i odsuniecie drapieznych szumowin od Wisly wraz z Wanna Ly.To ich czyny medialne zaowocowaly spotkaniem bogatych na tyle darczyncow i ratownikow klubu,aby ten klub przetrwal do dzis.Ale jad wsceklych poplecznikow drapieznikow nadal saczy sie na tym forum i na Wisle.Dopoki oni sa na Wisle,dopoty Wisla nadal jest zagrozona.Honorowe miejsca na Wisle naleza sie takim obcym Jadczakom i Stanowskim a pseudo Wislackie zarloczne szumowiny powinny zniknac z tego klubu na zawsze.
Ostatnio edytowane przez burki : 04.02.2019 o godz. 01:46.
Odpowiedz cytując