|
Kiedy historia jest skomplikowana to zazwyczaj tworzą się teorie spiskowe i tak też było. Splot wydarzeń doprowadził do dnia dzisiejszego gdzie w innej sytuacji, pewnie grupa Socios zbierałaby kasę na IV ligę (ale to chyba nie na ambicje Wiślaków ? ), zostawiając za sobą wstyd że dużo osób wiedziało jak wygląda życie klubu za ostanie półtora roku ale żyło się teraźniejszością, wyjazdami itp. mówiąc że pewnych rzeczy nie da się zmienić.
Chyba warto wracać do tego typu artykułów, ku pamięci - łaska kibica na pstrym koniu jeździ.
|