Napiszę krótko, przeczytałem artykuł Stanowskiego i zrobiło mi się naprawdę smutno. Jak bliski był koniec tego klubu, można powiedzieć, że przypadek sprawił, że teraz tu jesteśmy, a mogło już nas nie być....
Tym bardziej należy podziękować osobom, które wymienił Stanowski, każda z nich włożyła swoją cegiełkę, żeby Wisła przetrwała i zagrała w Ekstraklasie.
Do końca życia zapamiętajmy też kto doprowadził do takiego stanu rzeczy. 113 lat historii poszłoby w niebyt. Takich rzeczy się nie wybacza!
http://weszlo.com/2019/02/03/okradan...-wisle-krakow/