Wyświetl pojedynczy post
Tomy
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19394
Stary 03.02.2019, 23:25
Jak tylko się dowiedziałem że Królewski będzie dzisiaj w SK, zwlokłem się z wyra i na R22.
Mam dużą satysfakcję że udało mi się go spotkać przed stadionem i osobiście podziękować za jego wysiłek i pomoc.
Fajny gosciu.
Ostatnio edytowane przez Tomy : 03.02.2019 o godz. 23:29.
Odpowiedz cytując