|
Jak tylko się dowiedziałem że Królewski będzie dzisiaj w SK, zwlokłem się z wyra i na R22.
Mam dużą satysfakcję że udało mi się go spotkać przed stadionem i osobiście podziękować za jego wysiłek i pomoc.
Fajny gosciu.
Ostatnio edytowane przez Tomy : 03.02.2019 o godz. 23:29.
|