donecki napisał(a):

Panowie ale SJ i Stanowski wielokrotnie źle pisali o Wiśle
Od miesiąca dopiero Weszło inaczej pisze. Dla mnie wielkim zbawicielem będzie Lesnodorski,Krolewski,Wislocki,Jazdzynski, Kwiecień, Błaszczykowski, Obidzinski, Czwartkiewicz,
|
A jak mieli pisac skoro sie dzialo to co teraz mozesz przeczytac?!