Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19392
Stary 03.02.2019, 23:11
donecki napisał(a):Wyświetl post
Panowie ale SJ i Stanowski wielokrotnie źle pisali o Wiśle
Od miesiąca dopiero Weszło inaczej pisze. Dla mnie wielkim zbawicielem będzie Lesnodorski,Krolewski,Wislocki,Jazdzynski, Kwiecień, Błaszczykowski, Obidzinski, Czwartkiewicz,
A jak mieli pisac skoro sie dzialo to co teraz mozesz przeczytac?!
Odpowiedz cytując