Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19387
Stary 03.02.2019, 22:54
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Może bez przesady, że uratował, ale na pewno gdyby nie on i kilka innych osób to klub nie dostałby szansy na uratowanie.
... uratowanie po udupieniu go przez "najwierniejszych". Nigdy nie wolno tego tym .... zapomnieć .
Odpowiedz cytując