Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
efekt
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
19374
03.02.2019, 20:54
South masz rację pamiętam jak dziś mecz gwiazd jak Gowin lansował się na murawie przed wyborami nie chce wchodzić w politykę ale niech oni się raczej odpier..... Od Wisły teraz
Ostatnio edytowane przez efekt : 03.02.2019 o godz. 21:10.
?
efekt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do efekt
Znajdź inne posty napisane przez efekt