|
Kort slusznie pokazuje obecny stan,gra sobie u nas przecietny zawodnik,odchodzi,przychodzi na jego miejsce inny przecietniak i tak róznicy nie ma .
to juz nie "te " czasy gdzie grali u nas pilkarze top,gdzie odejscie kazdego wiazalo sie ze zrobieniem dziury w skladzie.
|