|
Kort po naprawdę dobrych 4-5 kolejkach osiadł na laurach i słusznie nawet zaczynał tracic miejsce w składzie. Jego odejście nie traktuje w kategoriach wielkiego osłabienia, choć był piłkarzem pierwszego składu.
Liczę że albo Vukan godnie go zastąpi, albo Plewka wskoczy na poziom ligowy. Na szczęście opcji gdy na "8" mamy kilka.
A co do propozycji transferowych, to moja jest aby w tej rundzie nikt już nie przychodził / odchodził (poza Kuba ofc). Kadra pod względem ilości , starszyzny, młodych mi się bardzo podoba i budżetowo jest to chyba nasza najtańsza kadra od 5 lat. W lecie przyjdzie czas na większe zmiany o ile dojdzie do.zmiany właściciela.
|