Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19371
Stary 03.02.2019, 20:01
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Dzis Krolewski,Gowin w Socios , nawet gdzies tam Fedorowicz mi przelecial, hah Wisla nawet łaczy politycznie
Tylko pytanie, gdzie byli miesiac temu jak klub stał nad przepaścią ? Nie mówie że mieli od razu robic jakies cuda ,ale wystarczyłby jakiś apel, list otwarty itd.. Dzisiaj to fajnie się tak pokazać publicznie przed dziennikarzami i kibicami.
Odpowiedz cytując