Wojtas napisał(a):

Dzis Krolewski,Gowin w Socios , nawet gdzies tam Fedorowicz mi przelecial, hah Wisla nawet łaczy politycznie
|
Tylko pytanie, gdzie byli miesiac temu jak klub stał nad przepaścią ? Nie mówie że mieli od razu robic jakies cuda ,ale wystarczyłby jakiś apel, list otwarty itd.. Dzisiaj to fajnie się tak pokazać publicznie przed dziennikarzami i kibicami.