szprotson napisał(a):

zadalem proste pytanie, co to znaczy poprawnie (innymi slowym po czym uwazacie ze nie bedzie Danielem Brudem) plus - charakterystyka pilkarz. Jaka odpowiedz otrzymałem?
A to ze sprzedalbym PP za 250 tys euro od kopa to prawda i dalej sie tego trzymam.
|
Skala talentu obu chłopaków jest całkowicie inna. Brud nie jeździł w wieku 11 lat na testy do Ajaxu. Brud nie debiutował w drużynie w wieku 18 lat. Za czasów Bruda trzymano w klubie 21 Latków nawet jeśli nie rokowali, a teraz się odpala 17 Latków którzy są najsłabsi. Szkolenie teraz a 10 lat temu w Wiśle to przepaść. Brud zmarnował się gniciem w młodej ekstraklasie , gdy powinien już dawno rywalizować na wypożyczeniu z seniorami. Przespał najważniejsze lata kariery czyli 18-21 lat.
Jedyny problem Plewki jest taki, że powinien iść drogą Chrapka czyli bezstresowej gry w 1 lidze, ale sytuacja w Wiśle jest taka że musi z miejsca podołać grze w ekstraklasie i być przy okazji na świeczniku kibiców. Kibiców którzy chcą z miejsca zobaczyć ukształtowanego juniora. Czy nasze oczekiwania nie są jednak zbyt wygórowane?
Osobiście cieszę się że Plewka zostaje (?) W klubie. Tak kak kiedyś wspominałem śledzę jego karierę od wieku 9 lat i trzymam kciuki aby odpalił w dorosłym footballu.