Cytat:
|
Także póki co dla mnie mimo wszystko PiS najlepszy bo na ten moment daje stabilizację pod pewnymi względami. Zagłosowanie na PO i bandę to grzech a zaglosowanie na innych to po prostu póki co zmarnowanie głosu. To nic nie da.
|
O jakiej stabilizacji mówisz?
Te klękanie przed żydami to dla Ciebie stabilizacja?
Dla mnie ten nepotyzm,kolesiostwo,obkładanie obywateli co rusz nowymi podatkami powoduje to ,że nie mógłbym spojrzeć w lustro głosując na oszołomów czy to z PO czy PIS-u.
Jeszcze wrzucę tutaj
Cytat:
|
Kiedy jakiś inny malkontent mówi, że nie ma silnej alternatywy, wtedy mu wyjaśniam, że silne alternatywy powstają poprzez ich popieranie a nie popieranie ich wrogów, gdzie w przypadku PiS i PO oznacza to również jawnych wrogów obywateli Polski.
|