Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6973
Stary 03.02.2019, 16:38
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):
nie rozumiem tylko czemu pozwoliłeś sobie na złośliwość z nickiem ? niemiło...

Oczywiście zacznijmy od tego, że założyłem, że twój nick to nie Twoje prawdziwe nazwisko - bo jeżeli tak to rzeczywiście mea culpa.


Po drugie - to była jedynie drobna koleżeńska uszczypliwość za (nie)czytanie ze zrozumieniem.
Odpowiedz cytując