Arkadiusz.Czerepach napisał(a):
|
nie rozumiem tylko czemu pozwoliłeś sobie na złośliwość z nickiem ? niemiło...
|
Oczywiście zacznijmy od tego, że założyłem, że twój nick to nie Twoje prawdziwe nazwisko - bo jeżeli tak to rzeczywiście
mea culpa.
Po drugie - to była jedynie drobna koleżeńska uszczypliwość za (nie)czytanie ze zrozumieniem.