|
Karny w Wiśle jedyny który strzelał w którym od razu cieszylem się z gola to byl Cleber. W karnych trzeba tylko chłodna głowę, i trochę szczęścia... Bo bramkarz to stoi tylko po to żeby ktoś go nastrzelil moim zdaniem, wszystkie inne interwencje to tylko przypadek pójścia w dobra strone... Wyznaje zasadę że to.nie bramkarz strzelił tylko strzelający s.......il
|