Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6971
Stary 03.02.2019, 15:49
Karny w Wiśle jedyny który strzelał w którym od razu cieszylem się z gola to byl Cleber. W karnych trzeba tylko chłodna głowę, i trochę szczęścia... Bo bramkarz to stoi tylko po to żeby ktoś go nastrzelil moim zdaniem, wszystkie inne interwencje to tylko przypadek pójścia w dobra strone... Wyznaje zasadę że to.nie bramkarz strzelił tylko strzelający s.......il
Odpowiedz cytując