szprotson napisał(a):

co to znaczy zawsze poprawnie ?
badz inaczej byś zrozumiał sens "nic nie pokazał"
Ogryzku, scharakteryzuj piłkarsko Plewkę. Jakie ma plusy jakie minusy, itd.
i czemu ma grac w co drugim meczu ? Skoro jest dobry to powinien grac non stop kazdy mecz od deski do deski...
|
Słusznie - niech nie gra. Niech gra inny jakis 25 letni "Pierdić" czy inny na którym hooja zarobimy. Niech taka Pogoń wyprodukuje kolejnego Walukiewicza i sprzeda za 4 mln euro!. My jak zwykle bedizemy płakać że nie mamy młodych na sprzedaż. A nawet jak mamy to na nnich nie stawiamy. Bo po co. Niech grają "Pierdicie" czy Boguski.
Jeśli ktoś w ogóle rozważał zeby dac za 19 letniego Plewkę około 1 mln pln - to znaczy że chłopak ma potencjał. Zwłaszcza że chłopak zaistaniał w poważnej piłce 1 rundę tylko. Rolą trenera jest sprawić żeby ktos chciał dać 1 mln, ale euro a nie pln.