Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84472
Stary 03.02.2019, 15:09
szprotson napisał(a):Wyświetl post
co to znaczy zawsze poprawnie ?

badz inaczej byś zrozumiał sens "nic nie pokazał"
Ogryzku, scharakteryzuj piłkarsko Plewkę. Jakie ma plusy jakie minusy, itd.

i czemu ma grac w co drugim meczu ? Skoro jest dobry to powinien grac non stop kazdy mecz od deski do deski...
Słusznie - niech nie gra. Niech gra inny jakis 25 letni "Pierdić" czy inny na którym hooja zarobimy. Niech taka Pogoń wyprodukuje kolejnego Walukiewicza i sprzeda za 4 mln euro!. My jak zwykle bedizemy płakać że nie mamy młodych na sprzedaż. A nawet jak mamy to na nnich nie stawiamy. Bo po co. Niech grają "Pierdicie" czy Boguski.

Jeśli ktoś w ogóle rozważał zeby dac za 19 letniego Plewkę około 1 mln pln - to znaczy że chłopak ma potencjał. Zwłaszcza że chłopak zaistaniał w poważnej piłce 1 rundę tylko. Rolą trenera jest sprawić żeby ktos chciał dać 1 mln, ale euro a nie pln.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując