Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37016
Stary 03.02.2019, 14:19
Cytat:
Nie jestem fanem emerytalnych bojówek z KOD-u ani lewicy, jednak takie bezmyślne rzucanie hasłami typu lewica, prawica tylko pokazują wiedzę na temat polityki na poziomie tabloidowym...
Ekonomicznie ten podział się rozmył i myślę, że jest nieważny obecnie, nie do odtworzenia bo zmienił się świat, pojawiły się nowe możliwości i nowe problemy. Dlatego trzeba lawirować między liberalizmem, socjalizmem i szukać dobrych rozwiązań.
Ale ideologicznie na prawdę uwazasz, że to jest sztuczny podział?

Lewica:
-obrzydzenie do kościoła
-trzymanie ze zdrajcami i oszustami = brak zasad moralnych (np sztuka teatralna gdzie jakaś szmata robi loda figurce Jana Pawła II)
-aborcja
-brak przywiązania do historii i tradycji własnego kraju
-pro dziwactwa, czyli pro pedały, transy itd

Prawica:
- ludzie raczej wierzący albo wyważeni w braku wiary, nie wojujący ateiści
- przywiązani do tradycji i kultury swojej Ojczyzny
- raczej przeciwko aborcji a już na pewno nie biegający po ulicach aby aborcja była dostępna w każdym przypadku
- anty dziwactwa

Przecież to jest normalny istniejący podział. Uważam, że rozmawiając można w uproszczeniu posługiwać się tymi dwoma zwrotami (prawica i lewica). A, że są wyjątki i w tych środowiskach, no to jest normalne, jak to w życiu. Wielu Zołnierzy NSZ czy AK też się zeszmaciło i w PRLu poszli na układy z Sowietami i przykładali rękę do łapania i osądzania swoich kolegów z lasów.
Nikt kto się szanuje nie będzie z jakimś KODem lewym chodził, bo ma prawe poglądy i z debilami nie trzyma. A tam z kolei nikt kto jest lewy i ma KODomiczne poglądy nie będzie pro kościelny. Tak samo nikt wierzący nie będzie chodził na parady pedałów a nikt z tych aktywnych pedałów nie chodzi do kościoła.
Podział jest aktualny i będzie. Nie mówię, że zawsze jest jaskrawy ale po prostu jest. Nawet Tusk x lat temu mówił, że "nie będziemy klękali przed księżmi". Oni wszyscy się wyrzekli tego co polskie, kościoła, godności Polaka, zasad, nie bronią tego kraju za granicą, nie oddawali nigdy hołdu polskim bohaterom, stali się pro pedalscy, wolą naszego okupanta obecnego czyli UE. I dlatego to jest lewica. A my z kolei trzeźwo patrzymy na wszystko, nie jestesmy zafascynowani UE, pedałami, wierzymy w Boga, mamy jakieś zasady i potrafimy uderzyć się w pierś, czcimy naszych bohaterów, którzy walczyli za ten kraj. I dlatego jesteśmy prawicą.
Że są jakieś odstępstwa u jednej czy drugiej strony to normalne ale ogólnie statystycznie to ten podział na prawo i lewo jest, jest bardzo widoczny wszędzie. I w społeczeństwie i w mediach itd
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.