Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84470
Stary 03.02.2019, 13:50
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Nie widzę innej możliwości niż kwalifikacje Champions League. Każdy inny scenariusz będzie sporym rozczarowaniem, biorąc pod uwagę skład naszpikowany reprezentantami Polski, tj. Błaszczykowski, Wasilewski, Paweł Brożek, Sławomir Peszko, Rafał Pietrzak czy chociażby Maciej Sadlok.
a RB9 ? Też reprezentant!


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując