Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

j/w
jak będą pensje na czas , to jest to składy na puchary
|
Nie widzę innej możliwości niż kwalifikacje Champions League. Każdy inny scenariusz będzie sporym rozczarowaniem, biorąc pod uwagę skład naszpikowany reprezentantami Polski, tj. Błaszczykowski, Wasilewski, Paweł Brożek, Sławomir Peszko, Rafał Pietrzak czy chociażby Maciej Sadlok.