Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84467
Stary 03.02.2019, 11:40
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
[...] echhh [...] lubialem boani[...] lize na tego Drzazge[...] mze[...] Czerepachomm i i nnnym

mój post był warunkowy, więc spokojnie z tym sarkazmem, zalecam także nie pisanie pod wpływem alkoholu



a i po namyśle uściślę na potrzeby dalszej ew. dyskusji :

pisząc "skład na puchary" miałem na myśli skład który w pewnych okolicznościach może dać nam miejsce w pierwszej czwórce co powinno dać miejsce w pucharach

bynajmniej nie uważam żeby tym składem móc zawojować coś w europie
Odpowiedz cytując