AntyMod napisał(a):

|
[...] echhh [...] lubialem boani[...] lize na tego Drzazge[...] mze[...] Czerepachomm i i nnnym
|
mój post był warunkowy, więc spokojnie z tym sarkazmem, zalecam także nie pisanie pod wpływem alkoholu
a i po namyśle uściślę na potrzeby dalszej ew. dyskusji :
pisząc "skład na puchary" miałem na myśli skład który w pewnych okolicznościach może dać nam miejsce w pierwszej czwórce co powinno dać miejsce w pucharach
bynajmniej nie uważam żeby tym składem móc zawojować coś w europie