Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6964
Stary 03.02.2019, 11:35
gizmo, simone czas na twarde deklaracje :

popieracie teze że karne sa nie do wytrenowania, bo to wypadkowa przypadku, szcześcia, stresu i zmeczenia i lepiej nie tracić po treningu na nie czasu , tylko skoczyć do bonarki ?

jak tak , to możemy dyskutować , jak nie , to proponuje skasować swoje posty i nie pisać więcej na kacu
Odpowiedz cytując