|
gizmo, simone czas na twarde deklaracje :
popieracie teze że karne sa nie do wytrenowania, bo to wypadkowa przypadku, szcześcia, stresu i zmeczenia i lepiej nie tracić po treningu na nie czasu , tylko skoczyć do bonarki ?
jak tak , to możemy dyskutować , jak nie , to proponuje skasować swoje posty i nie pisać więcej na kacu
|