Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37011
Stary 03.02.2019, 11:13
Ja głosuję i trzymam kciuki za koalicję WOLNOŚĆ - RN - Braun - Co jak co ale nie widzę Winnickiego , Berkowicza czy Brauna odchodzących do PO lub PISu Korwin będzie marginalizowany i nie należy się nim przejmować,

Pozdrawiam


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru