Zwitter napisał(a):

|
Oszołom, który ma w swoich szeregach bardzo ogarniętych i inteligentnych ludzi. Wystarczy śledzić wypowiedzi pana Wilka, Mentzena, Kuleszy, Berkowicza, do tego mają w koalicji Brauna i Liroya. Wg mnie w wyborach do europarlamentu mają szansę na naprawdę dobry wynik. Szczerze na to liczę, że ludzie w końcu przejrzą na oczy i nie będą ciągle głosować na jednych i tych samych czyli POPiS.
|
Ale ich cały wysiłek jest na marne bo wystarczy że Korwin chlapnie coś o Hitlerze, kobietach lub niepełnosprawnych i znowu zjazd do jednego procenta, popieram to środowisko ale na ich czele musi stanąć ktoś inny, Korwin jest spalony.
Zresztą zbieżność poglądów Korwina, Winnickego i Liroya nie wróży nic dobrego, światopogląd może i ten sam ale "gospodarczo" są na dwóch biegunach.
Polecam oddać swój głos na Pana Gwiazdowskiego.