Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37006
Stary 03.02.2019, 02:15
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Szkoda czasu na lewaków. Sorry, ze post pod poste ale nowy wątek chcę poruszyć.
Co o tym myślicie?
https://d.tube/#!/v/czcibor360/202kahxy
Jaroo, kto uważnie śledził to co się dzieje ten wiedział "o co chodzi", politycy PiS oraz środowisko prawicowe zachowało się w tej sytuacji odpowiedzialnie i profesjonalnie. Gdyby wyszła wówczas teza o celowym zamachu "swoich" na Adamowicza doszłoby do jednej wielkiej awantury jak w przypadku Smoleńska i cała prawica wyszłaby na debili. A przecież to było oczywiste że ta cała akcja jest grubymi nićmi szyta.
O to chodziło Niemcom, czyli Tuskowi bo chyba nikt normalny nie ma go za Kaszuba tylko za Niemca. Cel tego wszystkiego był taki abyśmy mu tu w Polsce się "cisnęli" między sobą jeszcze bardziej niż teraz i lewica wyszła z tej szamotaniny zwycięsko. We wszystkich tych wrzutkach i medialnych fake doniesieniach istotny jest tylko jeden komunikat który na pewno jest prawdziwy. "Stefan W" nie przyznał się do winy. Ten szalejący na scenie chcący uchodzić za gwiazdę i przyznający się do morderstwa na scenie psychol nie przyznaję się do winy przed prokuraturą Tam dosłownie wszystko nie gra. Sam rozpowszechniam narracje wśród znajomych ze to po prostu psychol bo jak zacznę mówić o celowym zamachu to przecież nikt w to nie uwierzy a zostanę tylko wyśmiany i jeszcze bardziej zaogni to sytuacje.

https://twitter.com/PolskaNormalna/s...98445185216512
Atak lewicy na dziennikarkę TVP Magdę Ogórek. Kulturalni, nowocześni, tolerancyjni. Ci "lewacy" to środowisko podatne na rożnego rodzaju manipulacje, także to co się dzieje aktualnie u nas w kraju to robota Niemców, którzy własnie podburzają tych "lewaków" za pośrednictwem swoich mediów przeciwko demokratycznie wybranemu rządowi. Chodzi im o nic innego jak ustawianie pro niemieckiego rządu.
Ostatnio edytowane przez wester : 03.02.2019 o godz. 02:28.
FC CHOLERZYN