Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84461
Stary 03.02.2019, 01:42
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
j/w

jak będą pensje na czas , to jest to składy na puchary
tak , legia, amika, Lechia , Jaga odpuszczą - echhh - jak sie zalapiemy do do gornej 8 to bedzie dobrze , o pucharach pisza tylko fantasci od 5 lat , co do postu co wyzej jest - Imaza lubialem boani to napastnik ani skrzydlowy - teraz takiego nie mamy - osobiscie lize na tego Drzazge- jak nie teraz to juz nigdy , gra na luzie- bez spiny - mze byc dobrze ....może , mnie tylko derby interesuja , i utrzymanie - Puchary zostawiam Czerepachomm i i nnnym
Odpowiedz cytując