Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37003
Stary 02.02.2019, 23:52
azor napisał(a):Wyświetl post
Ok obie definicje przedstawione - obyś nigdy w życiu nie miał jakiejkolwiek władzy sprawczej

I nie chodzi mi o PiS czy PO czy uj wie kogo - wszystko to jedna i ta sama zgraja socjopatow spragnionych władzy, bo kasy maja juz po dziurki w nosie.

Przerażające jest, że w obecnych czasach,przy obecnym dostępie do wiedzy i informacji można być tak poglądowo zacofanym. Nie odbieraj tego jako epitet - po prostu mentalnie jesteś na początku XX wieku.
Toz to komplement, patrzac na dzisiejsza mentalna spie rdolizne.