azor napisał(a):

Ok obie definicje przedstawione - obyś nigdy w życiu nie miał jakiejkolwiek władzy sprawczej 
I nie chodzi mi o PiS czy PO czy uj wie kogo - wszystko to jedna i ta sama zgraja socjopatow spragnionych władzy, bo kasy maja juz po dziurki w nosie.
Przerażające jest, że w obecnych czasach,przy obecnym dostępie do wiedzy i informacji można być tak poglądowo zacofanym. Nie odbieraj tego jako epitet - po prostu mentalnie jesteś na początku XX wieku.
|
Toz to komplement, patrzac na dzisiejsza mentalna spie rdolizne.