Wyświetl pojedynczy post
Mintokur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19364
Stary 02.02.2019, 22:12
donecki napisał(a):Wyświetl post
Niech data rejestracji Mintokura powie wszystko
Spoko byłem na WALNYM nawet miałem przyjemność przed zebraniem zamienić kilka zdań ,
a nawet uścisnąć dłoń Pana Wisłockiego i naszego prezesa Socios Witka choć nie wiedziałem wtedy , że to on jest prezesem .......... nikt się mnie bał bo nie jestem kumatym karkiem .
Parę lat już na tym świecie żyję i mieszkałem tu i ówdzie dlatego piszę tylko o tym co wiem
z osobistych kontaktów z kibicami naszej Wisły , a sam jako kibic i zagorzały sympatyk Wisły
od wielu lat przenoszę te informacje dla naszego wspólnego dobra w bezosobowej wersji
Odpowiedz cytując