donecki napisał(a):

|
Niech data rejestracji Mintokura powie wszystko
|
Spoko byłem na WALNYM nawet miałem przyjemność przed zebraniem zamienić kilka zdań ,
a nawet uścisnąć dłoń Pana Wisłockiego i naszego prezesa Socios Witka choć nie wiedziałem wtedy , że to on jest prezesem .......... nikt się mnie bał

bo nie jestem kumatym karkiem

.
Parę lat już na tym świecie żyję i mieszkałem tu i ówdzie dlatego piszę tylko o tym co wiem
z osobistych kontaktów z kibicami naszej Wisły , a sam jako kibic i zagorzały sympatyk Wisły
od wielu lat przenoszę te informacje dla naszego wspólnego dobra w bezosobowej wersji
