Było coś o czekaniu na decyzję Wisłockiego. Najwyraźniej źle zrozumiałem. Jeśli tak przepraszam (ale dalej nie rozumim co chciałeś przekazać).
Wydaje mi się, że lepiej kupować jak najszybciej. Wynik nakręca atmosferę i pomaga niezdecydowanym. Takie moje zdanie.