|
...........wiem , że to może będzie bardzo kontrowersyjne co napiszę , ale
wśród Sharksów tzw kumatych karków też są prawdziwi kibice Wisły Kraków.
Kilku akurat znam osobiście i z Krakowa i Skawiny. Jeden ze Skawiny jest Socios !!!!!
Dziwny jest ten świat jak śpiewał Niemen , bardzo dziwny
Tacy właśnie jesteśmy :
My Kibice Wisły Kraków, nierzadko różniący się między sobą w wielu sprawach.....
|