Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Mintokur
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2019
Offline
#
19354
02.02.2019, 20:11
Ku pokrzepieniu serc...naszych
Fans Liverpool and Dortmund for Wisła
https://www.youtube.com/watch?v=j72tBjGNlxI
to dla nas ...
nie jesteśmy sami !!!!!!!
BRAVO
Mintokur
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Mintokur