Coglin napisał(a):

|
Jak to skąd - jeden puści jakiś farmazon na forum i reszta mędrców już wszystko wie.
|
No to jeśli to nieprawda, to o co chodzi? Bo wyżej ktoś napisał, że z kupnem czekają. Przyznam, że ja też zrozumiałem, że to chodzi o jakieś zniżki czy inne przywileje. Jeśli nie o to, to o co?
Trudno to zrozumieć. Szczególnie w takiej sytuacji klubu.