|
Skąd macie informacje, że FC negocjują jakieś upusty ? W obecnej sytuacji każdy wie, że nie czas na takie coś i nawet same FC przelewały kasę na Socios. Dlatego zalecam 3 kroki w bok od FC, bo nie jeden mecz wymaga u nich więcej poświęceń i kasy niż osoby mieszkające w Krakowie.
|