Adasss napisał(a):

|
Jakieś źródło możesz podać, czy to takie zwykłe "bo tak mi się wydaje"?
|
Jakie źródło, co Ty piszesz?

Bierze się piłkę, bramkarza, zostaje się po treningu, raz, drugi, setny i uczy się strzelać z 11 po oknach, mylić bramkarza, mieć go na oku podbiegając do piłki itp... jeśli Ci się chce to umieć i być lepszym.. cóż to za odkrycie?
Mówienia, pisania, dodawania czy prowadzenia auta się uczyłeś i nauczyłeś czy te umiejętności zstąpiły na Ciebie z nieba już w chwili narodzin?
Podasz mi jakieś źródło, że się trzeba uczyć mówić i pisać?