Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6957
Stary 02.02.2019, 19:13
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Jakieś źródło możesz podać, czy to takie zwykłe "bo tak mi się wydaje"?
Jakie źródło, co Ty piszesz?
Bierze się piłkę, bramkarza, zostaje się po treningu, raz, drugi, setny i uczy się strzelać z 11 po oknach, mylić bramkarza, mieć go na oku podbiegając do piłki itp... jeśli Ci się chce to umieć i być lepszym.. cóż to za odkrycie?
Mówienia, pisania, dodawania czy prowadzenia auta się uczyłeś i nauczyłeś czy te umiejętności zstąpiły na Ciebie z nieba już w chwili narodzin?
Podasz mi jakieś źródło, że się trzeba uczyć mówić i pisać?
Odpowiedz cytując