|
Korwin Mikke to oszołom, współczuję tym którzy na niego głosują, może poglądy na gospodarkę ma w porządku ale nikt normalny nie zagłosuje na człowieka który mówi że nie ma dowodów na to że Hitler wiedział o holokauście, lub o niepełnosprawnych itp.
W wyborach do europarlamentu ta śmieszna koalicja zanotuje słabiutki wynik i w sumie bardzo dobrze.
|