doktor granat napisał(a):

Czyli janusze, pikniki mają płacić 210 czy ileś tam za karnet, Słomniczanki, Gliniki, Dziecanowie itp.zbierają kasę dls Wisły żeby spłaciła długi i dostała licencję na nowy sezon, a fc negocjują ile (upustu) jest wart ich doping i obecność?
Jeśli się mylę to proszę, popraw mnie.
|
Walić takie fancluby, jeśli tak jest to możecie zakończyć działalność, nikt za wami nie zapłacze, kibice za hajs, ....a Skrzydlate Świnie w rzeczywistości