Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19343
Stary 02.02.2019, 16:19
Czyli janusze, pikniki mają płacić 210 czy ileś tam za karnet, Słomniczanki, Gliniki, Dziecanowie itp.zbierają kasę dls Wisły żeby spłaciła długi i dostała licencję na nowy sezon, a fc negocjują ile (upustu) jest wart ich doping i obecność?
Jeśli się mylę to proszę, popraw mnie.
Odpowiedz cytując