To pytanie było chyba do Jaroo. Wg Twojej definicji jego ulubiona partia nie zalicza się do prawicy, więc może nie być zadowolony, ciekaw jestem, co on myśli o takim opisie
W ogóle używanie terminów prawica i lewica w dyskusji o polityce to jak dla mnie oznaka bardzo powierzchownej znajomości tematu. Zwykle osoby posługujące się tymi terminami znają świat jedynie z telewizji lub postów w mediach społecznościowych (w Polsce oczywiście najczęściej JKM).
Jak dla mnie słowa lewica i prawica są przestarzałe już tak około stu lat i są używane przez ludzi, dla których bardziej złożony opis sceny politycznej robi się już zbyt skomplikowany.