Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19338
Stary 02.02.2019, 10:24
wordbatata napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie miło by było jakby dla FC i osiedli była jakaś promocja na zakup karnetów .Tak jak było bodajże w sezonie 16/17.Wtedy nie było o tym dużo informacji na necie a szło właśnie poczta pantoflową .
To zawsze jest kasa ogromna dla klubu mimo jakiś tam rabatów .

Może dzięki właśnie chłopaka z Olkusza coś się ruszy w tej tematyce .
Człowieku jaka promocja, to ma być pomoc dla klubu, a nie szukanie gratisowych koszulek i promocji, to są pieniądze na ratowanie Wisły.
Odpowiedz cytując