wordbatata napisał(a):

Dokładnie miło by było jakby dla FC i osiedli była jakaś promocja na zakup karnetów .Tak jak było bodajże w sezonie 16/17.Wtedy nie było o tym dużo informacji na necie a szło właśnie poczta pantoflową .
To zawsze jest kasa ogromna dla klubu mimo jakiś tam rabatów .
Może dzięki właśnie chłopaka z Olkusza coś się ruszy w tej tematyce .
|
Człowieku jaka promocja, to ma być pomoc dla klubu, a nie szukanie gratisowych koszulek i promocji, to są pieniądze na ratowanie Wisły.